Dňa 17.02.2019 sme uverejnili príspevok „Športoviská v Senci”. Bola to reakcia na návrh občana, ktorý na socialnej sieti prezentoval svoju výzvu a snažil sa poukázať na naše existujúce športoviská.
Vzhľadom na reakciu niektorých politikov a športových klubov sme sa rozhodli venovať sa aj téme ŠPORTOVÁ HALA.
Výstavba, financovanie, využitie. S týmito otázkami navštívime mestá: Modra, Pezinok, Viničné a Cífer. Reportáž už čoskoro.

Prečítajte si niektoré zo spomínaných názorov:

Mária Hudáková
“Senec TV intenzívne pracuje na vymývaní mozgov. Nezainteresovaní po prezretí reportáže normálne aj uverí, že toto je pravda. To, že o telocvične je doslova bitka, niektoré Senecké kluby už ani v Senci netrénujú a deti to kvôli dochádzaniu vzdávajú. To tam nikto nespomenul.”

Jana Nemethova
“zacala sa antikampan proti sportovemu arealu na 5ke. developeri ten pozemok len tak nepustia. a vieme, kto tam uz ma postavene.”

Ivik Trénerka
“Je to hnusna odporna manipulacia a nechcem pokracovat dalej…SENEC NEMA ZIADNU KRYTU HALU , ABY SA MOHLO REPREZENTOVAT.KLUBY, nie futbalove…. A HLAVNE DETI CO TRENUJU MIMO SENCA A MUSIA DOCHADZAT NA TRENINGU SU SKELI V SVOJICH VYSLEDKOCH. HANBA , NEBUDEM KONKRETIZOVAT A MENOVAT.ONÍ TÍ RADSEJ”

(452)

Komentáre

komentáre

ŠPORTOVÁ HALA