Včera sa odohral majstrovský futbalový zápas medzi MŠK SENEC a TJ ČUNOVO.

Tabuľka hovorila jasne v prospech domácich, keďže aktuálne okupujú druhú priečku tabuľky. Na rozdiel od hostí, tí sa nachádzajú na predposlednom mieste.
Zápas prebiehal presne tak ako tomu nasvedčovala tabuľka. Od prvej sekundy boli domáci aktívnejší, napádali súpera, nepúšťali ho do nebezpečných situácii a hrali s kľudom na kopačkách.
To vyústilo v 20 min. do prvého gólu, ktorého autorom bol Lukáš Pomichal. Na obraze hry sa už nič nezmenilo. Chlapci z MŠK ďalej pokračovali vo svojej uvoľnenej hre a boli odmenení ďalším
gólom, ktorý tesne pred polčasom v 38 min. strelila letná posila Máté Marafkó. Ani v druhom polčase sa priebeh zápasu výrazne nezmenil. Hostia si vypracovali zopár šancí a štandartných situácii,
no výrazný tlak si nevytvorili. Zápas tak naši chlapci dotiahli bez problémov do víťazného konca. Pridali ešte ďalšie tri góly a to konkrétne v 46 min. Márk Winkler, v 54 min. sa opäť krásne trafil Lukáš Pomichal z priameho kopu a na konečných 5-0 uzavrel svojim druhým gólom v zápase Márk Winkler.