Aj vy sa už strácate v tom čo platí pre dané okresy? Prečítajte si akú farbu má váš okres a aké obmedzenia v ňom platia.


Celé Slovensko zostáva aj naďalej od 8. marca v štvrtom stupni varovania. Na úrovni regiónov sa 30 okresov dostalo do IV. stupňa varovania – čierneho), v III. stupni – bordovom bude 46 okresov a v II. stupni – červenom budú tri okresy.


Okresy čiernej farby: Bánovce nad Bebravou, Detva, Dolný Kubín, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Humenné, Ilava, Košice I – IV, Košice – okolie, Martin, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Piešťany, Považská Bystrica, Púchov, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Šaľa, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Žarnovica, Žiar nad Hronom, ZvolenOkresy bordovej farby: Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bratislava I – V, Brezno, Bytča, Čadca, Gelnica, Komárno, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Levice, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Michalovce, Myjava, Námestovo, Nitra, Nové Zámky, Pezinok, Poltár, Poprad, Prešov, Prievidza, Sabinov, Senec, Senica, Skalica, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou, Žilina, Zlaté MoravceOkresy červenej farby: Kežmarok, Medzilaborce, Tvrdošín


Pripomíname:

Platnosť negatívneho testu na ochorenie COVID-19 v zamestnaní je v čiernych a bordových okresoch 7 dní, v červených 14 a v ružových 21 dní.

V čiernych okresoch je zakázaný vstup aj výstup z okresu.

V bordových, červených a ružových okresoch sa môžete pohybovať medzi okresmi, ale len s testom s platnosťou 7 dní.

(49)

Komentáre

komentáre

Nové nariadenia pre okresy od 8.3.