Včera odohrali naši futbalisti svoj posledný domáci zápas v tejto sezóne. Do súpera sa pustili hneď od žaciatku stretnutia. No úvod zápasu nám priniesol nepresnosti hlavne v zakočení. Dlho tomu však tak nebolo, lebo v 9 min. sa krásne trafil stredopoliar Patrik Szabo. V zápase boli jasne lepší domáci gladiátori, ktorí držali zápas pevne vo svojich rukách. V súbojoch jeden na jedného tak ako celú sezónu jasne vynikal Kornél Madarász, ktorý vypracoval počas celého zápasu hneď niekoľko šancí pre svojich futbalových kolegov. Do polčasu sa MŠK presadilo este tri krát, vďaka tímovej práci. V 25 min. sa gólom z hry presadil Márk Winkler, 12 min. po ňom to dokázal aj Matej Jakabovič. A gól do šatne poslal súperovi Máté Marafkó, presne v 45 min. Polčasová prestávka nič nezmenila. Zápas pokračoval v ronakom tempe, až kým sa znovu v 77 min. netrafil Márk Winkler. V 80 min uzavrel na konečných 7-0 Lukáš Pomichal. Naši chlapci majú pred sebou posledný zápas sezóny u lídra tabuľky v Kalinkove.